دکتر راضیه پیرزاد

دکتر راضیه پیرزاد

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

شیراز

کد نظام پزشکی

132906
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

نوار عصب، تزریقات مفصلی، دردهای استخوانی، عضلانی، کمر و گردن

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و فلسطین (باغشاه)، جنب بانک سامان، ساختمان شایان

تلفن:07132317388

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر راضیه پیرزاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راضیه پیرزاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با سطح دانش بسیار بالا،همه سناریوها را بررسی می کنند وبهترین مسیر درمانی را پیشنهاد می دهند. برای بیمار حدود 30دقیقه وقت می زارن. بسیار دقیق و دلسوز

شراره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ویزیت و مشاوره عالی

غلامحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی بود هم پزشک وهم منشی

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

ابتدا به مشکلات بیمار کامل توجه داشتند سپس با حوصله وراهنمایی لازم وآموزش بیمار جهت بهبودی و پیشگیری از بیماری انجام دادند وتجویز دارو کردند خیلی عالی بود کارشون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر راضیه پیرزادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راضیه پیرزاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راضیه پیرزاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راضیه پیرزاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راضیه پیرزاد چقدر است؟
هزینه ویزیت راضیه پیرزاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه پیرزاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راضیه پیرزاد کجا است؟
دکتر راضیه پیرزاد 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر راضیه پیرزاد را ببینید.
+
آیا دکتر راضیه پیرزاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه پیرزاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راضیه پیرزاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راضیه پیرزاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راضیه پیرزاد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر راضیه پیرزاد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه پیرزاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راضیه پیرزاد چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر راضیه پیرزاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راضیه پیرزاد 5 از 5 است.

درباره دکتر راضیه پیرزاددکتر راضیه پیرزاد dr raziyeh pirzad از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی شیراز هستند. مطب دکتر راضیه پیرزاد در شیراز، خیابان زند، حدفاصل بیست متری سینما سعدی و فلسطین (باغشاه)، جنب بانک سامان، ساختمان شایان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راضیه پیرزاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132317388 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راضیه پیرزاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راضیه پیرزاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راضیه پیرزاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راضیه پیرزاد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راضیه پیرزاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.