دکتر احمد فشارکی

دکتر احمد فشارکی

تخصص کودکان و نوزادان

اصفهان

کد نظام پزشکی

24508
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، مقابل بیمارستان شهید صدوقی، طبقه پایین ساختمان میرداماد،

تلفن:03132649343

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد فشارکی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد فشارکی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار متین و با سواد خدا حفظشون کنه

طاها
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک با تجربه ای هستند فقط یکساعت تاخیر داشتند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون خیلی خوب برخورد میکنند مراجعه کننده رو نمی ترسونن.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر احمد فشارکی
نوبت مطب خیابان بزرگمهر
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان بزرگمهر، مقابل بیمارستان شهید صدوقی، طبقه پایین ساختمان میرداماد،
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 17:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو57,000 تومان
اولین نوبت خالی: یکشنبه 21 خرداد ساعت 13:30
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد فشارکی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد فشارکی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد فشارکی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد فشارکی چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد فشارکی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد فشارکی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد فشارکی کجا است؟
دکتر احمد فشارکی 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد فشارکی را ببینید.
+
آیا دکتر احمد فشارکی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد فشارکی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد فشارکی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد فشارکی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد فشارکی چه زمانی است؟
دکتر احمد فشارکی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد فشارکی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد فشارکی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر احمد فشارکی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد فشارکی 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد فشارکیدکتر احمد فشارکی dr ahmad fesharaki از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر احمد فشارکی در اصفهان، خیابان بزرگمهر، مقابل بیمارستان شهید صدوقی، طبقه پایین ساختمان میرداماد، واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد فشارکی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132649343 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد فشارکی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد فشارکی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد فشارکی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد فشارکی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد فشارکی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.