%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری‌های پوست، مو و زیبایی، آمیزشی، مقاربتی و داخلی 

دارای دکترای آکادمیک داخلی

عضو انجمن سمپوزیوم اروپا (USSM)

کد نظام پزشکی

45522

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب مجیدیه

آدرس:

تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، سه راه پیاله، روبروی بانک پارسیان، بالای داروخانه خدامرادی

تلفن:02122527502

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افشین کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افشین کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب مجیدیه
دکتر افشین کریمی
دکتر افشین کریمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افشین کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افشین کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افشین کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افشین کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت افشین کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افشین کریمی کجا است؟
دکترافشین کریمی مطب مجیدیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر افشین کریمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر افشین کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افشین کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افشین کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افشین کریمی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افشین کریمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر افشین کریمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افشین کریمی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر افشین کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افشین کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر افشین کریمیدکترافشین کریمی dr afshin karimi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر افشین کریمی در تهران، مجیدیه شمالی، خیابان استاد حسن بنا، سه راه پیاله، روبروی بانک پارسیان، بالای داروخانه خدامرادی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افشین کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122527502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افشین کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افشین کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افشین کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افشین کریمی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افشین کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.