دکتر رضوان نوتاش

دکتر رضوان نوتاش

تخصص گوش، حلق و بینی

تبریز

کد نظام پزشکی

107509
%75
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابینشریعتیو طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه4

تلفن:04135556628

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضوان نوتاش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضوان نوتاش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%75
6 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر رضوان نوتاش دکتر خوب خوش برخورد از منشی دکتر تشکر میکنم واقعا انسان هستن خوش برخورد من خیلی راضی هستم از هر دو هم دکتر وهم منشی خیلی با آداب و خوش برخورد هستن. راستگو هستند. خلاصه بهترین دکتر از نظر علمی باسواد و با تجربه خیلی تشکر میکنم واقعا دکتر خوبی هستند

محمد
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بنده عمل جراحی سینوزیت توسط ایشان داشتم ،که متاسفانه هیچ بهبودی حاصل نشد.....

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عدم رضایت از پزشک.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

کاربلد و خوب‌ بودند

گل تمام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

برخورد خانم منشی خیلی عالی بود فقط من بهشون گفتم که نوبت اینترنتی گرفتم پول هم پرداخت کردم خانم منشی عرض کردن که براعمل شده ها نباید پول ازسایت میدادین مریض ما دو هفته پیش عمل شده بودن برا احوال بُردا بودمشون اگه امکانش هست پول منو پس بدین میتونین هم بپرسین ببینین که عمل شده بودن یا نه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضوان نوتاشسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضوان نوتاش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضوان نوتاش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضوان نوتاش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضوان نوتاش چقدر است؟
هزینه ویزیت رضوان نوتاش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضوان نوتاش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضوان نوتاش کجا است؟
دکتر رضوان نوتاش 1 مطب در مطب خیابان پاستور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضوان نوتاش را ببینید.
+
آیا دکتر رضوان نوتاش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضوان نوتاش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضوان نوتاش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضوان نوتاش متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضوان نوتاش چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر رضوان نوتاش تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضوان نوتاش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضوان نوتاش چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر رضوان نوتاش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضوان نوتاش 4 از 5 است.

درباره دکتر رضوان نوتاشدکتر رضوان نوتاش dr rezvan notash از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تبریز هستند. مطب دکتر رضوان نوتاش در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابینشریعتیو طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضوان نوتاش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135556628 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضوان نوتاش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضوان نوتاش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضوان نوتاش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضوان نوتاش متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضوان نوتاش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.