%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۷۵۹۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهارراه باغشمال

آدرس:

تبریز، چهارراه باغشمال، ابتدای 17 شهریور، ساختمان آپادانا، طبقه6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدی آقا محمدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدی آقا محمدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه باغشمال
دکتر مهدی آقا محمدی
دکتر مهدی آقا محمدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدی آقا محمدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدی آقا محمدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدی آقا محمدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدی آقا محمدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدی آقا محمدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آقا محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدی آقا محمدی کجا است؟
دکتر مهدی آقا محمدی 1 مطب در مطب چهارراه باغشمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدی آقا محمدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدی آقا محمدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آقا محمدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدی آقا محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدی آقا محمدی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدی آقا محمدی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهدی آقا محمدی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدی آقا محمدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدی آقا محمدی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر مهدی آقا محمدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدی آقا محمدی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدی آقا محمدیدکتر مهدی آقا محمدی dr mehdi agh mohammadi از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر مهدی آقا محمدی در تبریز، چهارراه باغشمال، ابتدای 17 شهریور، ساختمان آپادانا، طبقه6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدی آقا محمدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135575295 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدی آقا محمدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدی آقا محمدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدی آقا محمدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدی آقا محمدی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدی آقا محمدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.