دکتر حکیم الله قلم آرا

دکتر حکیم الله قلم آرا

تخصص چشم پزشکی

تبریز

کد نظام پزشکی

91770
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب چهارراه باغشمال

آدرس:

تبریز، چهارراه باغ شمال، ابتدا خیابان 17 شهریور، روبروی بانک قوامین، ساختمان آنیاک، طبقه همکف

تلفن:04135564919

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حکیم الله قلم آرا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حکیم الله قلم آرا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا پزشک عالی و کار بلد و نمونه‌ای هستن

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی فوق العاده ماهر...

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حکیم الله قلم آرا
نوبت مطب چهارراه باغشمال
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، چهارراه باغ شمال، ابتدا خیابان 17 شهریور، روبروی بانک قوامین، ساختمان آنیاک، طبقه همکف
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حکیم الله قلم آرا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حکیم الله قلم آرا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حکیم الله قلم آرا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حکیم الله قلم آرا چقدر است؟
هزینه ویزیت حکیم الله قلم آرا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حکیم الله قلم آرا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حکیم الله قلم آرا کجا است؟
دکتر حکیم الله قلم آرا 1 مطب در مطب چهارراه باغشمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حکیم الله قلم آرا را ببینید.
+
آیا دکتر حکیم الله قلم آرا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حکیم الله قلم آرا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حکیم الله قلم آرا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حکیم الله قلم آرا متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حکیم الله قلم آرا چه زمانی است؟
دکتر حکیم الله قلم آرا از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حکیم الله قلم آرا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حکیم الله قلم آرا چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر حکیم الله قلم آرا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حکیم الله قلم آرا 5 از 5 است.

درباره دکتر حکیم الله قلم آرادکتر حکیم الله قلم آرا dr hakim allah ghalam ara از دکترهای متخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر حکیم الله قلم آرا در تبریز، چهارراه باغ شمال، ابتدا خیابان 17 شهریور، روبروی بانک قوامین، ساختمان آنیاک، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حکیم الله قلم آرا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135564919 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حکیم الله قلم آرا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حکیم الله قلم آرا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حکیم الله قلم آرا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حکیم الله قلم آرا متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حکیم الله قلم آرا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.