دکتر اسماء سنجری پور

دکتر اسماء سنجری پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان

کد نظام پزشکی

116140
%90
پیشنهاد(از 20 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه دوم

تلفن:03432476366

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسماء سنجری پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسماء سنجری پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%90
18 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

رقیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر سنجری بسیار خوش اخلاق و با دقت بالا هستند خدا بهشون طول عمر بده.

پوران
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین هستن پیشنهاد میکنم حتما برین پیششون خیلی مهربون با حوصله و خوش برخورد هستن ♥️

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

معاینه دقیقی انجام نشد

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوش برخورد و دانایی بودند.

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خانم دکتر خیلی خوش برخورد و عالی بودن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسماء سنجری پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسماء سنجری پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسماء سنجری پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسماء سنجری پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسماء سنجری پور چقدر است؟
هزینه ویزیت اسماء سنجری پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماء سنجری پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسماء سنجری پور کجا است؟
دکتر اسماء سنجری پور 1 مطب در مطب چهارراه طهماسب آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسماء سنجری پور را ببینید.
+
آیا دکتر اسماء سنجری پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسماء سنجری پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسماء سنجری پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسماء سنجری پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسماء سنجری پور چه زمانی است؟
دکتر اسماء سنجری پور از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسماء سنجری پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسماء سنجری پور چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر اسماء سنجری پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسماء سنجری پور 5 از 5 است.

درباره دکتر اسماء سنجری پوردکتر اسماء سنجری پور dr asma sanjari poor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر اسماء سنجری پور در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان متخصص، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسماء سنجری پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432476366 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسماء سنجری پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسماء سنجری پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسماء سنجری پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسماء سنجری پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسماء سنجری پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.