کد نظام پزشکی

۶۳۴۷۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب ملاصدرا

آدرس:

شیراز، ملاصدرا، کوچه ۴، ساختمان ۸۸، طبقه ۳

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • خدمات درمانی(سلامت)
  • کارمندان دولت
  • روستاییان
  • سایر اقشار
  • ایرانیان

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ملاصدرا
دکتر ابوالقاسم امیری
دکتر ابوالقاسم امیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالقاسم امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالقاسم امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالقاسم امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالقاسم امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالقاسم امیری کجا است؟
دکتر ابوالقاسم امیری 1 مطب در مطب ملاصدرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالقاسم امیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالقاسم امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالقاسم امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالقاسم امیری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالقاسم امیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ابوالقاسم امیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالقاسم امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالقاسم امیری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ابوالقاسم امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالقاسم امیری 0 از 5 است.

درباره دکتر ابوالقاسم امیری

دکتر ابوالقاسم امیری dr abol ghasem amiri از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر ابوالقاسم امیری در شیراز، ملاصدرا، کوچه ۴، ساختمان ۸۸، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالقاسم امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136473159 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالقاسم امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالقاسم امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالقاسم امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالقاسم امیری تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالقاسم امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.