دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر مهین میرزاجان زاده

دکتر مهین میرزاجان زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

36679
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهین میرزاجان زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهین میرزاجان زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ریحانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک با حوصله وبا دقت وبسیار فوق العاده ای هستند.برای مریض هاشون وقت کافی اختصاص میدن . به تشخیص هاشون اعتماد کامل دارم.بیشتر از۱۵سال میشناسمشون و توسط یکی از اقوام پزشک برام معرفی شدن همیشه پیشنهاد اول و آخرم ایشون هستند.

هاله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشون پزشک بااخلاق و باتجربه ای هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهین میرزاجان زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی پذیرایی افتخاری، نرسیده به کلینیک تابش


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهین میرزاجان زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهین میرزاجان زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهین میرزاجان زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهین میرزاجان زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مهین میرزاجان زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهین میرزاجان زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهین میرزاجان زاده کجا است؟
دکتر مهین میرزاجان زاده 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهین میرزاجان زاده را ببینید.
+
آیا دکتر مهین میرزاجان زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهین میرزاجان زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهین میرزاجان زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهین میرزاجان زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهین میرزاجان زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهین میرزاجان زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهین میرزاجان زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهین میرزاجان زاده چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر مهین میرزاجان زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهین میرزاجان زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر مهین میرزاجان زاده


دکتر مهین میرزاجان زاده dr mahin mirzajanzadeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر مهین میرزاجان زاده در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، روبه روی پذیرایی افتخاری، نرسیده به کلینیک تابش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهین میرزاجان زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135551070 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهین میرزاجان زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهین میرزاجان زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهین میرزاجان زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهین میرزاجان زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهین میرزاجان زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.