دکتر روزیتا حسین زاده

دکتر روزیتا حسین زاده

کد نظام پزشکی: 80123
4.7 (31 نظر)
٪94 پیشنهاد کاربران
281 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر روزیتا حسین زاده

مطب چهارراه باغشمال
آدرس: تبریز - تبریز، چهارراه باغشمال، روبه روی بیمارستان الزهرا، ساختمان آفتاب، طبقه 4
اولین نوبت آزاد:یکشنبه 24 تیر | 16:00

درباره دکتر روزیتا حسین زاده

دارای بورد تخصصی

آدرس مطب دکتر روزیتا حسین زاده

مطب چهارراه باغشمال
آدرس:
تبریز، چهارراه باغشمال، روبه روی بیمارستان الزهرا، ساختمان آفتاب، طبقه 4
تلفن:

نظرات درباره دکتر روزیتا حسین زاده

4.7
از 31 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%94
پیشنهاد کاربران
کاربر دکترتو(1403/04/11)
نوبت دهی مطب
(1403/04/11)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
کلستاز بارداری هستم . پزشکم خانم دکتر را معرفی کردند . خیلی خوب هستند داروهاشون به من کمک کرد . مراقبت هاشون هم فوق العاده هست .
پریسا(1403/03/08)
نوبت دهی مطب
(1403/03/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
بسیار باسواد
فرزانه(1403/02/11)
نوبت دهی مطب
(1403/02/11)
این پزشک را پیشنهاد نمیکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عدم رضایت
فهیمه(1403/02/08)
نوبت دهی مطب
(1403/02/08)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
اخلاق خوبشان محیط مطب
مینا(1403/02/05)
نوبت دهی مطب
(1403/02/05)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
نحوه ارتباط عالی توضیحات عالی
هانیه(1403/01/26)
نوبت دهی مطب
(1403/01/26)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خیلی خوش اخلاق و مهربون

سوالات متداول راجع به دکتر روزیتا حسین زاده

چطور می‌توانم نوبت دکتر روزیتا حسین زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر روزیتا حسین زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر روزیتا حسین زاده در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر روزیتا حسین زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت روزیتا حسین زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر روزیتا حسین زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر روزیتا حسین زاده کجا است؟
دکتر روزیتا حسین زاده 1 مطب در مطب چهارراه باغشمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر روزیتا حسین زاده را ببینید.
آیا دکتر روزیتا حسین زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر روزیتا حسین زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر روزیتا حسین زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر روزیتا حسین زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی و طب مادر و جنین (پریناتولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر روزیتا حسین زاده چه زمانی است؟
دکتر روزیتا حسین زاده از روز یکشنبه 24 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر روزیتا حسین زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر روزیتا حسین زاده چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر روزیتا حسین زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر روزیتا حسین زاده 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر روزیتا حسین زادهدکتر روزیتا حسین زاده dr rozita hoseinzadeh از دکترهای متخصص طب مادر و جنین (پریناتولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر روزیتا حسین زاده در تبریز، چهارراه باغشمال، روبه روی بیمارستان الزهرا، ساختمان آفتاب، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر روزیتا حسین زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135531403 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر روزیتا حسین زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر روزیتا حسین زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر روزیتا حسین زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر روزیتا حسین زاده متخصص طب مادر و جنین (پریناتولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب مادر و جنین (پریناتولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر روزیتا حسین زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.