فاطمه خواجه زاده

فاطمه خواجه زاده

کارشناس گفتاردرمانی

بندرعباس

کد نظام پزشکی

گ 2531

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب دکتر فاطمه خواجه زاده

آدرس:

بندرعباس نرسیده به چهارراه فاطمیه بالای مبل مرتضی ساختمان زیگورات طبقه 4

تلفن:05

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فاطمه خواجه زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از فاطمه خواجه زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه خواجه زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه خواجه زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه خواجه زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه خواجه زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه خواجه زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه خواجه زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه خواجه زاده کجا است؟
دکتر فاطمه خواجه زاده 1 مطب در مطب دکتر فاطمه خواجه زاده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل فاطمه خواجه زاده را ببینید.
+
آیا فاطمه خواجه زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خواجه زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه خواجه زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه خواجه زاده متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه خواجه زاده چه زمانی است؟
دکتر فاطمه خواجه زاده از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه خواجه زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه خواجه زاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه خواجه زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه خواجه زاده 0 از 5 است.

درباره فاطمه خواجه زادهدکتر فاطمه خواجه زاده dr_fatemeh_khajezade از دکترهای متخصص گفتاردرمانی بندرعباس هستند. مطب فاطمه خواجه زاده در بندرعباس نرسیده به چهارراه فاطمیه بالای مبل مرتضی ساختمان زیگورات طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه خواجه زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه خواجه زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه خواجه زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه خواجه زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه خواجه زاده متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه خواجه زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.