دکتر قدرت الله رجبی زاده

دکتر قدرت الله رجبی زاده

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

کرمان
%90
پیشنهاد(از 19 کاربر)

کد نظام پزشکی

42578

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شهید بهشتی

آدرس:

کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید نامدار محمدی، ساختمان پزشکان زکریا

تلفن:03432459005

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر قدرت الله رجبی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر قدرت الله رجبی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 19 کاربر)

%90
17 کاربر از 19 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شهید بهشتی
دکتر قدرت الله رجبی زاده
دکتر قدرت الله رجبی زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر قدرت الله رجبی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر قدرت الله رجبی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر قدرت الله رجبی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر قدرت الله رجبی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت قدرت الله رجبی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر قدرت الله رجبی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر قدرت الله رجبی زاده کجا است؟
دکترقدرت الله رجبی زاده مطب خیابان شهید بهشتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر قدرت الله رجبی زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر قدرت الله رجبی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر قدرت الله رجبی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر قدرت الله رجبی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر قدرت الله رجبی زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر قدرت الله رجبی زاده چه زمانی است؟
دکتر قدرت الله رجبی زاده از روز یکشنبه 13 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر قدرت الله رجبی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر قدرت الله رجبی زاده چقدر است؟
تا کنون 19 نفر به دکتر قدرت الله رجبی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر قدرت الله رجبی زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر قدرت الله رجبی زادهدکترقدرت الله رجبی زاده dr ghodart allah rajabi zade از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) کرمان هستند. مطب دکتر قدرت الله رجبی زاده در کرمان، خیابان شهید بهشتی، کوچه شهید نامدار محمدی، ساختمان پزشکان زکریا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر قدرت الله رجبی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432459005 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر قدرت الله رجبی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر قدرت الله رجبی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر قدرت الله رجبی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر قدرت الله رجبی زاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر قدرت الله رجبی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.