دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر خداداد محمودی نیا

دکتر خداداد محمودی نیا

تخصص داخلی

کرمان

کد نظام پزشکی

62749
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خداداد محمودی نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خداداد محمودی نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

شبنم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بی نهایت خوش اخلاق و صبور...عالی بودن واقعا..

حجت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد و خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خداداد محمودی نیا
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شهید بهشتی
کرمان - کرمان، خیابان شهیدبهشتی، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیاء، طبقه سوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خداداد محمودی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خداداد محمودی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خداداد محمودی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خداداد محمودی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت خداداد محمودی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خداداد محمودی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خداداد محمودی نیا کجا است؟
دکتر خداداد محمودی نیا 1 مطب در مطب خیابان شهید بهشتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خداداد محمودی نیا را ببینید.
+
آیا دکتر خداداد محمودی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خداداد محمودی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خداداد محمودی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خداداد محمودی نیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خداداد محمودی نیا چه زمانی است؟
دکتر خداداد محمودی نیا از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خداداد محمودی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خداداد محمودی نیا چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر خداداد محمودی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خداداد محمودی نیا 5 از 5 است.
درباره دکتر خداداد محمودی نیا


دکتر خداداد محمودی نیا dr khodadad mahmoodinia از دکترهای متخصص داخلی کرمان هستند. مطب دکتر خداداد محمودی نیا در کرمان، خیابان شهیدبهشتی، چهارراه طهماسب آباد، ساختمان پزشکان خاتم الانبیاء، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خداداد محمودی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09137484787 , 03432457895 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خداداد محمودی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خداداد محمودی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خداداد محمودی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خداداد محمودی نیا متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خداداد محمودی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.