دکتر مسیح کوچک زاده

دکتر مسیح کوچک زاده

تخصص جراحی مغز و اعصاب

تبریز
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

کد نظام پزشکی

130368

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مایسن شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه5

تلفن:04135573306

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مسیح کوچک زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مسیح کوچک زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور جدید
دکتر مسیح کوچک زاده
دکتر مسیح کوچک زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مسیح کوچک زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مسیح کوچک زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مسیح کوچک زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مسیح کوچک زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت مسیح کوچک زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح کوچک زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مسیح کوچک زاده کجا است؟
دکترمسیح کوچک زاده مطب خیابان پاستور جدید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مسیح کوچک زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مسیح کوچک زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح کوچک زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مسیح کوچک زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مسیح کوچک زاده متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مسیح کوچک زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مسیح کوچک زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مسیح کوچک زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مسیح کوچک زاده چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر مسیح کوچک زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مسیح کوچک زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر مسیح کوچک زادهدکترمسیح کوچک زاده dr masih kochakzadeh از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب تبریز هستند. مطب دکتر مسیح کوچک زاده در تبریز، خیابان پاستور جدید، مایسن شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مسیح کوچک زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135573306 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مسیح کوچک زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مسیح کوچک زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مسیح کوچک زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مسیح کوچک زاده متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مسیح کوچک زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.