دکتر کمال الدین حسن زاده

دکتر کمال الدین حسن زاده

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

فلوشیپ سرطان شناسی دستگاه ادراری وتناسلی
تبریز

کد نظام پزشکی

30512
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید اول، ما بین شریفی وطالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 5

تلفن:04135575286

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر کمال الدین حسن زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر کمال الدین حسن زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زلیخا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک کارآمد باتجربه با احترام ،با اینکه پدرم ۷۶سال سن داشت سرطان پرستات داشت جناب دکتر پدرم را درمان کردند. سالم و سرحال شد اثری از سرطان باقی نماند ،از جناب دکتر تشکرفراوان دارم امیدوارم همیشه سالم و تندرست باشند.

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی هستند.

امین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر فوق العاده خوب کار بلد متبحر و با سوادی هستن من به همه توصیه می کنم

سیدعمادالدین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دكتر عالى هستند ولى نوبت ويزيت كردنشون اصلاً خوب نيست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر کمال الدین حسن زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر کمال الدین حسن زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر کمال الدین حسن زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر کمال الدین حسن زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر کمال الدین حسن زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت کمال الدین حسن زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر کمال الدین حسن زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر کمال الدین حسن زاده کجا است؟
دکتر کمال الدین حسن زاده 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر کمال الدین حسن زاده را ببینید.
+
آیا دکتر کمال الدین حسن زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر کمال الدین حسن زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر کمال الدین حسن زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر کمال الدین حسن زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر کمال الدین حسن زاده چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر کمال الدین حسن زاده تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر کمال الدین حسن زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر کمال الدین حسن زاده چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر کمال الدین حسن زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر کمال الدین حسن زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر کمال الدین حسن زادهدکتر کمال الدین حسن زاده dr kamalodin hasan zadeh از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر کمال الدین حسن زاده در تبریز، خیابان پاستور جدید اول، ما بین شریفی وطالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر کمال الدین حسن زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135575286 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر کمال الدین حسن زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر کمال الدین حسن زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر کمال الدین حسن زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر کمال الدین حسن زاده متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر کمال الدین حسن زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.