دکتر صبا سعدین

دکتر صبا سعدین

پزشک عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

135327

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، جنب بانک مسکن، ساختمان مروارید، طبقه 3

تلفن:09394054908

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح
  • تامین اجتماعی
  • جانبازان

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صبا سعدین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ولیعصر
دکتر صبا سعدین
دکتر صبا سعدین

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صبا سعدین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صبا سعدین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صبا سعدین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صبا سعدین چقدر است؟
هزینه ویزیت صبا سعدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صبا سعدین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صبا سعدین کجا است؟
دکترصبا سعدین مطب ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صبا سعدین، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صبا سعدین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صبا سعدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صبا سعدین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صبا سعدین متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صبا سعدین چه زمانی است؟
دکتر صبا سعدین از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صبا سعدین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صبا سعدین چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر صبا سعدین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صبا سعدین 0 از 5 است.

درباره دکتر صبا سعدیندکترصبا سعدین dr saba sadien از دکترهای متخصص عمومی تبریز هستند. مطب دکتر صبا سعدین در تبریز، ولیعصر، فلکه بزرگ، جنب بانک مسکن، ساختمان مروارید، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صبا سعدین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09394054908 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صبا سعدین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صبا سعدین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صبا سعدین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صبا سعدین متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صبا سعدین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.