دکتر محمد استادی

دکتر محمد استادی

تخصص داخلی

تبریز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دیابت، تیروئید، گوارش 

کد نظام پزشکی

23751

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان ضرغام 1، طبقه 2، بالای داروخانه دکتر زمانی

تلفن:04135419989

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد استادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد استادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور جدید
دکتر محمد استادی
دکتر محمد استادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد استادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد استادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد استادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد استادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد استادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد استادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد استادی کجا است؟
دکترمحمد استادی مطب خیابان پاستور جدید مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد استادی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد استادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد استادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد استادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد استادی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد استادی چه زمانی است؟
دکتر محمد استادی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد استادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد استادی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد استادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد استادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد استادیدکترمحمد استادی dr mohammad ostadi از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر محمد استادی در تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان ضرغام 1، طبقه 2، بالای داروخانه دکتر زمانی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد استادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135419989 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد استادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد استادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد استادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد استادی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد استادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.