دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%84
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، تقاطع جبار نائب ، روبروی بانک رفاه، ساختمان شریف، طبقه 3

تلفن:04135432168

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شاهرخ امیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شاهرخ امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%84
5 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

لیلا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

جانان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعااااا دکتر خوبی هستن. حرف نداره جدی هستن..... ولی انصافا دکتر فوقالعاده خوبی هستن حرف ندارن منو درمان کردن. درستشون درد نکنه عاشقشونم 😍❤ الان بدون مصرف هیچ دارویی به زندگیم ادامه میدم دست بوسشونم بهتون پیشنهاد میکنم اگه خدا دوتا بود دومی اقای دکتر بودن ممنونم

صبا
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عدم رضایت

علی اکبر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب هستند.

ابولفضل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شاهرخ امیری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، تقاطع جبار نائب ، روبروی بانک رفاه، ساختمان شریف، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شاهرخ امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شاهرخ امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شاهرخ امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت شاهرخ امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شاهرخ امیری کجا است؟
دکتر شاهرخ امیری 1 مطب در مطب خیابان پاستور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شاهرخ امیری را ببینید.
+
آیا دکتر شاهرخ امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شاهرخ امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شاهرخ امیری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و روان پزشکی کودک و نوجوان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شاهرخ امیری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شاهرخ امیری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شاهرخ امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شاهرخ امیری چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر شاهرخ امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شاهرخ امیری 5 از 5 است.
درباره دکتر شاهرخ امیری


دکتر شاهرخ امیری dr shahrokh amiri از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تبریز هستند. مطب دکتر شاهرخ امیری در تبریز، خیابان پاستور جدید، تقاطع جبار نائب ، روبروی بانک رفاه، ساختمان شریف، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شاهرخ امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135432168 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شاهرخ امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شاهرخ امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شاهرخ امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شاهرخ امیری متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) و فوق تخصص روان پزشکی کودک و نوجوان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شاهرخ امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.