توران محمدزاده

توران محمدزاده

کارشناس مامایی

تبریز

کد نظام پزشکی

م-12158

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، پاستور جدید، ما بین طالقانی و حاج جبار نایب، ساختمان بهنام، طبقه 3

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران توران محمدزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از توران محمدزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت توران محمدزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر توران محمدزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد توران محمدزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت توران محمدزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت توران محمدزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل توران محمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب توران محمدزاده کجا است؟
دکتر توران محمدزاده 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل توران محمدزاده را ببینید.
+
آیا توران محمدزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر توران محمدزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
توران محمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر توران محمدزاده متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد توران محمدزاده چه زمانی است؟
دکتر توران محمدزاده از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل توران محمدزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از توران محمدزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به توران محمدزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی توران محمدزاده 0 از 5 است.

درباره توران محمدزادهدکتر توران محمدزاده touran mohammad zade از دکترهای متخصص مامایی تبریز هستند. مطب توران محمدزاده در تبریز، پاستور جدید، ما بین طالقانی و حاج جبار نایب، ساختمان بهنام، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب توران محمدزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09143174540-04135537791 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام توران محمدزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی توران محمدزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط توران محمدزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از توران محمدزاده متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد توران محمدزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.