دکتر محمد میرزا آقازاده

دکتر محمد میرزا آقازاده

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

فلوشیپ طب خواب

تبریز

کد نظام پزشکی

48257
%100
پیشنهاد(از 20 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه
 • فلوشیپ طب خواب

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، پاستور جدید، مابین تقاطع طالقانی و آخر شهناز، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه 6

تلفن:04135577921

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • روستاییان
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد میرزا آقازاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد میرزا آقازاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 20 کاربر)

%100
20 کاربر از 20 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

خدیجه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی در زمینه تشخیص ودرمان . عالی از نظر اخلاقی وتوجه به بیمار بدون دغه دغه ها و حواشی جانبی

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مامان من کرونا گرفتن ریه ۹۳٪ درگیر - چاق بودن - اسم داشتن همه قطع امید کردن حتی جوری که pic بستری هم نمیکردن اول خدا بعد آقای دکتر مامانم خوب شدن بسیار دکتر جدی هستن و بسیااااار باسواد

احد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص عالی و دقیق

ابوالفضل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالییی،خوش اخلاق،دردآشنا،ملاحظه گر،خلاصه حرف ندارند.

بهرام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار باتجربه خوش اخلاق خوش برخورد و متعهدی هستن من که از مراجعه به ایشون نتیجه مثبت گرفتم ایشون رو برای سایرین نیز پیشنهاد میدم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد میرزا آقازادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد میرزا آقازاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد میرزا آقازاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد میرزا آقازاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد میرزا آقازاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد میرزا آقازاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میرزا آقازاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد میرزا آقازاده کجا است؟
دکتر محمد میرزا آقازاده 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد میرزا آقازاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمد میرزا آقازاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میرزا آقازاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد میرزا آقازاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد میرزا آقازاده متخصص داخلی و ریه و طب خواب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد میرزا آقازاده چه زمانی است؟
دکتر محمد میرزا آقازاده از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد میرزا آقازاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد میرزا آقازاده چقدر است؟
تا کنون 20 نفر به دکتر محمد میرزا آقازاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد میرزا آقازاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد میرزا آقازادهدکتر محمد میرزا آقازاده dr mohammad mirza agha zadeh از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر محمد میرزا آقازاده در تبریز، پاستور جدید، مابین تقاطع طالقانی و آخر شهناز، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد میرزا آقازاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135577921 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد میرزا آقازاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد میرزا آقازاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد میرزا آقازاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد میرزا آقازاده متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد میرزا آقازاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.