دکتر صدف واقفی فر

دکتر صدف واقفی فر

تخصص چشم پزشکی

کرج
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراحی آب مروارید بدون بخیه (فیکو)جراحی زیبایی پلکتجویز عینک و لنز (طبی)جراحی عیوب انکساری به روش لیزیک و لازیک و لارک، PRKجراحی مجرای اشکی

کد نظام پزشکی

84735

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، بالاتر از چهارراه طالقانی (به سمت شمال)، کوچه نسیم، ساختمان پزشکان زرین، طبقه 1

تلفن:02632263692

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر صدف واقفی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر صدف واقفی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طالقانی
دکتر صدف واقفی فر
دکتر صدف واقفی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر صدف واقفی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر صدف واقفی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر صدف واقفی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر صدف واقفی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت صدف واقفی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر صدف واقفی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر صدف واقفی فر کجا است؟
دکترصدف واقفی فر مطب چهارراه طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر صدف واقفی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر صدف واقفی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر صدف واقفی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر صدف واقفی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر صدف واقفی فر متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر صدف واقفی فر چه زمانی است؟
دکتر صدف واقفی فر از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر صدف واقفی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر صدف واقفی فر چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر صدف واقفی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر صدف واقفی فر 5 از 5 است.

درباره دکتر صدف واقفی فردکترصدف واقفی فر dr sadaf vaghefifar از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر صدف واقفی فر در کرج، بالاتر از چهارراه طالقانی (به سمت شمال)، کوچه نسیم، ساختمان پزشکان زرین، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر صدف واقفی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632263692 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر صدف واقفی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر صدف واقفی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر صدف واقفی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر صدف واقفی فر متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر صدف واقفی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.