دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%97
پیشنهاد(از 82 کاربر)

درباره‌پزشک

استادیار دانشگاه علوم پزشکی البرز

آنمی (کم خونی)، تالاسمی، سرطان ها، شیمی درمانی، نمونه برداری مغز استخوان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، میدان مهران ،جنب بیمارستان تخت جمشید ، ساختمان دی، طبقه پنجم واحد 51

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نیلوفر قدرتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نیلوفر قدرتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 82 کاربر)

%97
79 کاربر از 82 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  20 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  27 نفر

نظرات

ملک
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار خوش برخورد و صبور و دقیق

شهناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با تشکر، از پزشک راضی هستم.

نورگل
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر با تجربه عالی

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خانم دکتر خیلی باسواد و خوش اخلاق بودن، به تمام سوالات ما جواب دادن... من مادرمو به علت تالاسمی و طحال بزرگ بردم پیششون، خیلی بهمون انرژی دادن. خدا حفظشون کنه.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خوش برخورد و مهربان هستند.من که خیلی راضی بودم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نیلوفر قدرتی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب عظیمیه
کرج - کرج، عظیمیه، میدان مهران ،جنب بیمارستان تخت جمشید ، ساختمان دی، طبقه پنجم واحد 51


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیلوفر قدرتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیلوفر قدرتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیلوفر قدرتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیلوفر قدرتی چقدر است؟
هزینه ویزیت نیلوفر قدرتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر قدرتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیلوفر قدرتی کجا است؟
دکتر نیلوفر قدرتی 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نیلوفر قدرتی را ببینید.
+
آیا دکتر نیلوفر قدرتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر قدرتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیلوفر قدرتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیلوفر قدرتی متخصص داخلی و خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیلوفر قدرتی چه زمانی است؟
دکتر نیلوفر قدرتی از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر قدرتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیلوفر قدرتی چقدر است؟
تا کنون 82 نفر به دکتر نیلوفر قدرتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیلوفر قدرتی 5 از 5 است.
درباره دکتر نیلوفر قدرتی


دکتر نیلوفر قدرتی dr nilofar ghodrati از دکترهای متخصص داخلی کرج هستند. مطب دکتر نیلوفر قدرتی در کرج، عظیمیه، میدان مهران ،جنب بیمارستان تخت جمشید ، ساختمان دی، طبقه پنجم واحد 51 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیلوفر قدرتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09912366791-02632554492 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیلوفر قدرتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیلوفر قدرتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیلوفر قدرتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیلوفر قدرتی متخصص داخلی و فوق تخصص خون و سرطان بزرگسالان (هماتولوژی آنکولوژی بزرگسالان) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیلوفر قدرتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.