ندا فروهی

ندا فروهی

کارشناس ارشد تغذیه

اهواز

کد نظام پزشکی

ت5088
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب کیانپارس

آدرس:

اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، فاز یک، کلینیک ستایش

تلفن:09014914228

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به ندا فروهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران ندا فروهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عبدالکریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوب و عالی بودن با صبر و حوصله به صحبت های مراجع گوش میدادن و برنامه غذایی عالی و منظمی دادند. باتشکر

بتول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا انسانی فهمیده و تجربه کاری بسیار بالائی داره

انتخاب نوع نوبت گیری از ندا فروهی
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - ، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، فاز یک، کلینیک ستایش
در حال حاضر نوبتی برای این مطب تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت ندا فروهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ندا فروهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد ندا فروهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت ندا فروهی چقدر است؟
هزینه ویزیت ندا فروهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل ندا فروهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب ندا فروهی کجا است؟
دکتر ندا فروهی 1 مطب در مطب کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل ندا فروهی را ببینید.
+
آیا ندا فروهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ندا فروهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
ندا فروهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ندا فروهی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد ندا فروهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ندا فروهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل ندا فروهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از ندا فروهی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به ندا فروهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی ندا فروهی 5 از 5 است.

درباره ندا فروهیدکتر ندا فروهی neda farohi از دکترهای متخصص تغذیه اهواز هستند. مطب ندا فروهی در اهواز، کیانپارس، خیابان پهلوان غربی، فاز یک، کلینیک ستایش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب ندا فروهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09014914228 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام ندا فروهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی ندا فروهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط ندا فروهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از ندا فروهی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد ندا فروهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.