دکتر سید محمدباقر فضل جو

دکتر سید محمدباقر فضل جو

پزشک عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

69094
%89
پیشنهاد(از 9 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و حاج جبار نائب، ساختمان فارابی طبقه 5

تلفن:04135400355

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمدباقر فضل جو را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمدباقر فضل جو بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 9 کاربر)

%89
8 کاربر از 9 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

احمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی برخورد محترمانه و خوبی داشتند، آقای دکتر تسلط کامل داشتند و خیلی دقیق مشکل مریض رو بررسی می‌کردند. در کل دکتر فضل‌جو رو به همه پیشنهاد میکنم 👌🏻

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی من همیشه از درمانهای آقای دکتر رضایت دارم و عالی هستند.

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و خوش اخلاق هستند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوبی نداشتند و فکر میکنم تشخیص و درمانشون هم خوب نیست.

راحله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با حوصله و حاذق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمدباقر فضل جوسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدباقر فضل جو را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدباقر فضل جو نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدباقر فضل جو در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدباقر فضل جو چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدباقر فضل جو با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدباقر فضل جو می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدباقر فضل جو کجا است؟
دکتر سید محمدباقر فضل جو 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمدباقر فضل جو را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدباقر فضل جو امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدباقر فضل جو در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدباقر فضل جو در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدباقر فضل جو متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدباقر فضل جو چه زمانی است؟
دکتر سید محمدباقر فضل جو از روز یکشنبه 9 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدباقر فضل جو در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدباقر فضل جو چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سید محمدباقر فضل جو رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدباقر فضل جو 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدباقر فضل جودکتر سید محمدباقر فضل جو dr seyyed mohammad bagher fazl jo از دکترهای متخصص عمومی تبریز هستند. مطب دکتر سید محمدباقر فضل جو در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و حاج جبار نائب، ساختمان فارابی طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدباقر فضل جو می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135400355 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدباقر فضل جو و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدباقر فضل جو هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدباقر فضل جو فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدباقر فضل جو متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدباقر فضل جو مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.