دکتر نوشین شریعتی

دکتر نوشین شریعتی

تخصص جراحی عمومی

ساری

کد نظام پزشکی

57626

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب بلوار امیر مازندرانی

آدرس:

ساری، بلوار امیر مازندرانی، مجتمع پزشکی سینا، جنب داروخانه صحرایی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوشین شریعتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار امیر مازندرانی
دکتر نوشین شریعتی
دکتر نوشین شریعتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوشین شریعتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوشین شریعتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوشین شریعتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوشین شریعتی چقدر است؟
هزینه ویزیت نوشین شریعتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین شریعتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوشین شریعتی کجا است؟
دکترنوشین شریعتی مطب بلوار امیر مازندرانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نوشین شریعتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نوشین شریعتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین شریعتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوشین شریعتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوشین شریعتی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوشین شریعتی چه زمانی است؟
دکتر نوشین شریعتی از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوشین شریعتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوشین شریعتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نوشین شریعتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوشین شریعتی 0 از 5 است.

درباره دکتر نوشین شریعتیدکترنوشین شریعتی dr noshin shareati از دکترهای متخصص جراحی عمومی ساری هستند. مطب دکتر نوشین شریعتی در ساری، بلوار امیر مازندرانی، مجتمع پزشکی سینا، جنب داروخانه صحرایی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوشین شریعتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133361435 , 01133373448 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوشین شریعتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوشین شریعتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوشین شریعتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوشین شریعتی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوشین شریعتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.