دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر رقیه موسی زاده

دکتر رقیه موسی زاده

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تبریز

کد نظام پزشکی

116254
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، ابتدای 17 شهریور از سمت باغشمال، ساختمان آنیاک، طبقه 4

تلفن:04135564064

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رقیه موسی زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رقیه موسی زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش اخلاق عالی و به حرفا قشنگ گوش میدن توضیحات کامل میدن واقعا من که وقتی دکتر میرم استرس میگیرم پیش ایشون خیلی راحت بودم بعد اینم همیشه پیش ایشون میرم

نازیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با صبر و حوصله بیماری و درمان رو شرح می دهند.

سمیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر موسی زاده باتجریه و خوش اخلاق و کارشون واقعا عالیه.تشکر می کنم

سودا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعاً خانم دکتر با سواد و خوش اخلاق هستن به مریض ها کاملا وقت میزارن من پیش چند تا دکتر رفته بودم هیچ کدومشون نتونستن منو درمان کنن وقتی رفتم پیش خانم دکتر موسی زاده بهم روحیه دادند تحت کنترل ایشان شدم و درمانم کردن همیشه دعاگوی خانم دکتر بودم و هستم

نیلوفر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد مناسبی دارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رقیه موسی زاده
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، ابتدای 17 شهریور از سمت باغشمال، ساختمان آنیاک، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رقیه موسی زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رقیه موسی زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رقیه موسی زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رقیه موسی زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت رقیه موسی زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه موسی زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رقیه موسی زاده کجا است؟
دکتر رقیه موسی زاده 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رقیه موسی زاده را ببینید.
+
آیا دکتر رقیه موسی زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه موسی زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رقیه موسی زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رقیه موسی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رقیه موسی زاده چه زمانی است؟
دکتر رقیه موسی زاده از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رقیه موسی زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رقیه موسی زاده چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر رقیه موسی زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رقیه موسی زاده 5 از 5 است.
درباره دکتر رقیه موسی زاده


دکتر رقیه موسی زاده dr roghaye mosa zade از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر رقیه موسی زاده در تبریز، ابتدای 17 شهریور از سمت باغشمال، ساختمان آنیاک، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رقیه موسی زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135564064 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رقیه موسی زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رقیه موسی زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رقیه موسی زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رقیه موسی زاده متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رقیه موسی زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.