%90
پیشنهاد(از 246 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی زنان و زایمان، فلوشیپ جراحی زیبایی زنان و لیزر زنان

درمان بیماری‌های زنان، کولپوسکوپی، لیزر زنان، جراحی لابیاپلاستی با دستگاه لیزر و حاملگی

در مطب کولپوسکوپی و لیزر زنان انجام می شود.

همکاری با بیمارستان ارجمند

آدرس اینستاگرام: VidaNejad

کد نظام پزشکی

25539

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، نبش کوچه 20، ساختمان ایرانیان، طبقه 4

تلفن:03432456252

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ویدا مدرس نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ویدا مدرس نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 246 کاربر)

%90
219 کاربر از 246 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  30 نفر
 • 15-45 دقیقه
  58 نفر
 • 45-90 دقیقه
  39 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  109 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان امام جمعه
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ویدا مدرس نژاد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ویدا مدرس نژاد
دکتر ویدا مدرس نژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ویدا مدرس نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ویدا مدرس نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ویدا مدرس نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ویدا مدرس نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت ویدا مدرس نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا مدرس نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ویدا مدرس نژاد کجا است؟
دکترویدا مدرس نژاد مطب خیابان امام جمعه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ویدا مدرس نژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ویدا مدرس نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا مدرس نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ویدا مدرس نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ویدا مدرس نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ویدا مدرس نژاد چه زمانی است؟
دکتر ویدا مدرس نژاد از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا مدرس نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ویدا مدرس نژاد چقدر است؟
تا کنون 246 نفر به دکتر ویدا مدرس نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ویدا مدرس نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر ویدا مدرس نژاددکترویدا مدرس نژاد dr vida modares nejad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر ویدا مدرس نژاد در کرمان، خیابان امام جمعه، نبش کوچه 20، ساختمان ایرانیان، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ویدا مدرس نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432456252 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ویدا مدرس نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ویدا مدرس نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ویدا مدرس نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ویدا مدرس نژاد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ویدا مدرس نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.