دکتر سید هاشم حسینی فر

دکتر سید هاشم حسینی فر

تخصص ارتوپدی

مشهد
%75
پیشنهاد(از 8 کاربر)

کد نظام پزشکی

109036

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دانشگاه

آدرس:

مشهد، خیابان دانشگاه، دانشگاه 18، روبروی دانشکده بهداشت، ساختمان سپید، طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید هاشم حسینی فر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید هاشم حسینی فر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%75
6 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دانشگاه

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید هاشم حسینی فر، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر سید هاشم حسینی فر
دکتر سید هاشم حسینی فر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید هاشم حسینی فر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید هاشم حسینی فر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید هاشم حسینی فر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید هاشم حسینی فر چقدر است؟
هزینه ویزیت سید هاشم حسینی فر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید هاشم حسینی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید هاشم حسینی فر کجا است؟
دکترسید هاشم حسینی فر مطب دانشگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید هاشم حسینی فر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید هاشم حسینی فر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید هاشم حسینی فر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید هاشم حسینی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید هاشم حسینی فر متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید هاشم حسینی فر چه زمانی است؟
دکتر سید هاشم حسینی فر از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید هاشم حسینی فر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید هاشم حسینی فر چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر سید هاشم حسینی فر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید هاشم حسینی فر 4 از 5 است.

درباره دکتر سید هاشم حسینی فردکترسید هاشم حسینی فر dr seyyed hashem hosseini far از دکترهای متخصص ارتوپدی مشهد هستند. مطب دکتر سید هاشم حسینی فر در مشهد، خیابان دانشگاه، دانشگاه 18، روبروی دانشکده بهداشت، ساختمان سپید، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید هاشم حسینی فر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09159873770-05138583785 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید هاشم حسینی فر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید هاشم حسینی فر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید هاشم حسینی فر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید هاشم حسینی فر متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید هاشم حسینی فر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.