دکتر مهدیه شادکام فرخی

دکتر مهدیه شادکام فرخی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرمان
%94
پیشنهاد(از 32 کاربر)

کد نظام پزشکی

73755

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طهماسب آباد

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ابتدای بلوارجهاد، ساختمان زکریا، طبقه دوم

تلفن:03432459365

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدیه شادکام فرخی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدیه شادکام فرخی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%94
30 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه طهماسب آباد
دکتر مهدیه شادکام فرخی
دکتر مهدیه شادکام فرخی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه شادکام فرخی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه شادکام فرخی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه شادکام فرخی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدیه شادکام فرخی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه شادکام فرخی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه شادکام فرخی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی کجا است؟
دکترمهدیه شادکام فرخی مطب چهارراه طهماسب آباد مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهدیه شادکام فرخی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه شادکام فرخی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدیه شادکام فرخی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه شادکام فرخی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه شادکام فرخی چه زمانی است؟
دکتر مهدیه شادکام فرخی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه شادکام فرخی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه شادکام فرخی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر مهدیه شادکام فرخی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه شادکام فرخی 5 از 5 است.

درباره دکتر مهدیه شادکام فرخیدکترمهدیه شادکام فرخی dr mahdiyeh shad kam farokhi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرمان هستند. مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی در کرمان، چهارراه طهماسب آباد، ابتدای بلوارجهاد، ساختمان زکریا، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه شادکام فرخی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432459365 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه شادکام فرخی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه شادکام فرخی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه شادکام فرخی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه شادکام فرخی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه شادکام فرخی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.