%۹۴
پیشنهاد(از ۳۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۸۹۹۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات بلوار جمهوری

آدرس:

کرمان، بلوار جمهوری ، نبش کوچه 9 ،ساختمان پزشکان میلاد ، طبقه2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هادی اسلامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی اسلامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۱ کاربر)

%۹۴
۲۹ کاربر از ۳۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

بلوار جمهوری
ملاحظات

بیماران عزیز لطفا بعد از نوبت گرفتن به آدرس مطب توجه کنید .

دکتر هادی اسلامی
دکتر هادی اسلامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی اسلامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی اسلامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی اسلامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی اسلامی چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی اسلامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی اسلامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی اسلامی کجا است؟
دکتر هادی اسلامی 1 مطب در بلوار جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هادی اسلامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هادی اسلامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی اسلامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی اسلامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی اسلامی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی اسلامی چه زمانی است؟
دکتر هادی اسلامی از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی اسلامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی اسلامی چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر هادی اسلامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی اسلامی 5 از 5 است.

درباره دکتر هادی اسلامیدکتر هادی اسلامی dr hadi eslami از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی کرمان هستند. مطب دکتر هادی اسلامی در کرمان، بلوار جمهوری ، نبش کوچه 9 ،ساختمان پزشکان میلاد ، طبقه2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی اسلامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432477706-03432475653 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی اسلامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی اسلامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی اسلامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی اسلامی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی اسلامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.