دکتر فرخنده ابوالسلطانی

دکتر فرخنده ابوالسلطانی

پزشک عمومی

تبریز

کد نظام پزشکی

95994

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و حاج جبار نائب، ساختمان فارابی طبقه 5

تلفن:04135400355

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرخنده ابوالسلطانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرخنده ابوالسلطانی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور جدید
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و حاج جبار نائب، ساختمان فارابی طبقه 5


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرخنده ابوالسلطانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرخنده ابوالسلطانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرخنده ابوالسلطانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرخنده ابوالسلطانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فرخنده ابوالسلطانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخنده ابوالسلطانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرخنده ابوالسلطانی کجا است؟
دکتر فرخنده ابوالسلطانی 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرخنده ابوالسلطانی را ببینید.
+
آیا دکتر فرخنده ابوالسلطانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرخنده ابوالسلطانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرخنده ابوالسلطانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرخنده ابوالسلطانی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرخنده ابوالسلطانی چه زمانی است؟
دکتر فرخنده ابوالسلطانی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخنده ابوالسلطانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرخنده ابوالسلطانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فرخنده ابوالسلطانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرخنده ابوالسلطانی 0 از 5 است.
درباره دکتر فرخنده ابوالسلطانی


دکتر فرخنده ابوالسلطانی dr farkhonde abo soltani از دکترهای متخصص عمومی تبریز هستند. مطب دکتر فرخنده ابوالسلطانی در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین طالقانی و حاج جبار نائب، ساختمان فارابی طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرخنده ابوالسلطانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135400355 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرخنده ابوالسلطانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرخنده ابوالسلطانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرخنده ابوالسلطانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرخنده ابوالسلطانی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرخنده ابوالسلطانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.