دکتر فرشید فرزانه

دکتر فرشید فرزانه

تخصص جراحی مغز و اعصاب

جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات
بندرعباس
%100
پیشنهاد(از 8 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بررسی علل کمر درد و گردن درد و سر درد و درمان آن ها

جراحی دیسک کمر 

لیزر دیسک کمر با تعیین وقت 

کد نظام پزشکی

76518

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب سه راه پلنگ صورتی

آدرس:

بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، بالاتر از بانک صادرات، کوچه شهید حمید توسلی، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 4، واحد 14

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرشید فرزانه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرشید فرزانه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%100
8 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سه راه پلنگ صورتی
دکتر فرشید فرزانه
دکتر فرشید فرزانه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرشید فرزانه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرشید فرزانه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرشید فرزانه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرشید فرزانه چقدر است؟
هزینه ویزیت فرشید فرزانه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید فرزانه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرشید فرزانه کجا است؟
دکترفرشید فرزانه مطب سه راه پلنگ صورتی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرشید فرزانه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرشید فرزانه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید فرزانه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرشید فرزانه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرشید فرزانه متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرشید فرزانه چه زمانی است؟
دکتر فرشید فرزانه از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرشید فرزانه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرشید فرزانه چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر فرشید فرزانه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرشید فرزانه 5 از 5 است.

درباره دکتر فرشید فرزانهدکترفرشید فرزانه dr farshid farzaneh از دکترهای متخصص جراحی مغز و اعصاب بندرعباس هستند. مطب دکتر فرشید فرزانه در بندرعباس، سه راه پلنگ صورتی، بالاتر از بانک صادرات، کوچه شهید حمید توسلی، ساختمان پزشکان آرام، طبقه 4، واحد 14 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرشید فرزانه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09100129914، 09388220305 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرشید فرزانه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرشید فرزانه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرشید فرزانه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرشید فرزانه متخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرشید فرزانه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.