دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر یدالله احمدی عصر بدر

دکتر یدالله احمدی عصر بدر

تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

تبریز

کد نظام پزشکی

30294
%95
پیشنهاد(از 17 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ارتش جنوبی

آدرس:

تبریز، خیابان ارتش جنوبی، چهارراه باغشمال، روبه روی بیمارستان الزهرا، ساختمان آفتاب، طبقه 4

تلفن:04135554034

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یدالله احمدی عصر بدر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یدالله احمدی عصر بدر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 17 کاربر)

%95
16 کاربر از 17 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار جنتلمن و کاربلد هستن

حجت حبیبی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا پزشک خوبی هستند. بخصوص منشی اقای سلطانی تشخیص خوبی دارند وقت زیادی دراختیار بیمار میگذارند.

سعی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

رضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فوق العاده دکتر خوب و درجه یک

فراز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دكتر خوب و ارومي بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر یدالله احمدی عصر بدر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ارتش جنوبی
تبریز - تبریز، خیابان ارتش جنوبی، چهارراه باغشمال، روبه روی بیمارستان الزهرا، ساختمان آفتاب، طبقه 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یدالله احمدی عصر بدر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یدالله احمدی عصر بدر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یدالله احمدی عصر بدر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یدالله احمدی عصر بدر چقدر است؟
هزینه ویزیت یدالله احمدی عصر بدر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله احمدی عصر بدر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یدالله احمدی عصر بدر کجا است؟
دکتر یدالله احمدی عصر بدر 1 مطب در مطب خیابان ارتش جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یدالله احمدی عصر بدر را ببینید.
+
آیا دکتر یدالله احمدی عصر بدر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله احمدی عصر بدر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یدالله احمدی عصر بدر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یدالله احمدی عصر بدر متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یدالله احمدی عصر بدر چه زمانی است؟
دکتر یدالله احمدی عصر بدر از روز سه شنبه 5 اردیبهشت بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یدالله احمدی عصر بدر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یدالله احمدی عصر بدر چقدر است؟
تا کنون 17 نفر به دکتر یدالله احمدی عصر بدر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یدالله احمدی عصر بدر 5 از 5 است.
درباره دکتر یدالله احمدی عصر بدر


دکتر یدالله احمدی عصر بدر dr yadollah ahmadi asrbadr از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تبریز هستند. مطب دکتر یدالله احمدی عصر بدر در تبریز، خیابان ارتش جنوبی، چهارراه باغشمال، روبه روی بیمارستان الزهرا، ساختمان آفتاب، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یدالله احمدی عصر بدر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135554034 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یدالله احمدی عصر بدر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یدالله احمدی عصر بدر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یدالله احمدی عصر بدر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یدالله احمدی عصر بدر متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یدالله احمدی عصر بدر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.