دکتر حسین دانش آذری

دکتر حسین دانش آذری

تخصص پوست، مو و زیبایی

تبریز
%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

برد تخصصی بیماریهای پوست و مو جراحی و لیزردرمانی کاشت مو

در مطب اعمال جراحی سرپایی، تزریق فیلر و بوتاکس انجام می شود.

همکاری با بیمارستان شهید محلاتی تبریز و بیمارستان الغدیر تبریز

آدرس اینستاگرام: dr.danshazari

کد نظام پزشکی

76468

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب کوی ولیعصر

آدرس:

تبریز،کوی ولیعصر، فلکه بزرگ، جنب پاساژ میلانی، مجتمع پزشکی ولیعصر، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین دانش آذری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین دانش آذری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب کوی ولیعصر
دکتر حسین دانش آذری
دکتر حسین دانش آذری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین دانش آذری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین دانش آذری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین دانش آذری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین دانش آذری چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین دانش آذری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دانش آذری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین دانش آذری کجا است؟
دکترحسین دانش آذری مطب کوی ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین دانش آذری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین دانش آذری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دانش آذری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین دانش آذری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین دانش آذری متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین دانش آذری چه زمانی است؟
دکتر حسین دانش آذری از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین دانش آذری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین دانش آذری چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر حسین دانش آذری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین دانش آذری 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین دانش آذریدکترحسین دانش آذری dr hossein danesh azari از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تبریز هستند. مطب دکتر حسین دانش آذری در تبریز،کوی ولیعصر، فلکه بزرگ، جنب پاساژ میلانی، مجتمع پزشکی ولیعصر، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین دانش آذری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133292304 - 04133292305 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین دانش آذری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین دانش آذری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین دانش آذری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین دانش آذری متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین دانش آذری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.