دکتر منیره سعیدپور

دکتر منیره سعیدپور

تخصص پوست، مو و زیبایی

تبریز
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

16685

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 4

تلفن:04135560562

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منیره سعیدپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منیره سعیدپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان 17 شهریور
دکتر منیره سعیدپور
دکتر منیره سعیدپور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منیره سعیدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منیره سعیدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منیره سعیدپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منیره سعیدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت منیره سعیدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منیره سعیدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منیره سعیدپور کجا است؟
دکترمنیره سعیدپور مطب خیابان 17 شهریور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منیره سعیدپور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منیره سعیدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منیره سعیدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منیره سعیدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منیره سعیدپور متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منیره سعیدپور چه زمانی است؟
دکتر منیره سعیدپور از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منیره سعیدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منیره سعیدپور چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر منیره سعیدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منیره سعیدپور 5 از 5 است.

درباره دکتر منیره سعیدپوردکترمنیره سعیدپور dr monireh saeidpor از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تبریز هستند. مطب دکتر منیره سعیدپور در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منیره سعیدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135560562 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منیره سعیدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منیره سعیدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منیره سعیدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منیره سعیدپور متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منیره سعیدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.