دکتر منیره سعیدپور

دکتر منیره سعیدپور

کد نظام پزشکی: 16685
4.3 (47 نظر)
٪86 پیشنهاد کاربران
892 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر منیره سعیدپور

مطب خیابان 17 شهریور
آدرس: تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 4
اولین نوبت آزاد: امروز | 18:10

درباره دکتر منیره سعیدپور

دارای بورد تخصصی

آدرس مطب دکتر منیره سعیدپور

مطب خیابان 17 شهریور
آدرس:
تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 4
تلفن:

نظرات درباره دکتر منیره سعیدپور

4.3
از 47 کاربر
0-15 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%86
پیشنهاد کاربران
امیرحسین(1403/02/30)
نوبت دهی مطب
(1403/02/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
لکه پوستی که لکه هام کمتر از ۱ ماه ۸۰ درصدش کمتر شده خدا حفظشون کنه دکتر با علمی هستن و از همه مهم تر با بیمار خیلی خوب برخورد میکنن و خیلی با اخلاق و مهربون هستند
کاربر دکترتو(1403/02/30)
نوبت دهی مطب
(1403/02/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
دکتر خیلی خوبی هستند
کاربر دکترتو(1403/02/24)
نوبت دهی مطب
(1403/02/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: مشکل پوستی
پریسافردی(1403/02/24)
نوبت دهی مطب
(1403/02/24)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
برای ریزش مو مراجعه کرده بودم
کاربر دکترتو(1403/02/18)
نوبت دهی مطب
(1403/02/18)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
علت مراجعه : خشکی پوست
کاربر دکترتو(1403/02/17)
نوبت دهی مطب
(1403/02/17)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
در کل خوبه

سوالات متداول راجع به دکتر منیره سعیدپور

چطور می‌توانم نوبت دکتر منیره سعیدپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منیره سعیدپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منیره سعیدپور در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر منیره سعیدپور چقدر است؟
هزینه ویزیت منیره سعیدپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منیره سعیدپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر منیره سعیدپور کجا است؟
دکتر منیره سعیدپور 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منیره سعیدپور را ببینید.
آیا دکتر منیره سعیدپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منیره سعیدپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر منیره سعیدپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منیره سعیدپور متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منیره سعیدپور چه زمانی است؟
دکتر منیره سعیدپور از روز امروز بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منیره سعیدپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منیره سعیدپور چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر منیره سعیدپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منیره سعیدپور 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر منیره سعیدپوردکتر منیره سعیدپور dr monireh saeidpor از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تبریز هستند. مطب دکتر منیره سعیدپور در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب برج آذربایجان، برج سینا، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منیره سعیدپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135560562 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منیره سعیدپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منیره سعیدپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منیره سعیدپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منیره سعیدپور متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منیره سعیدپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.