دکتر سارا سلیمانی راد

دکتر سارا سلیمانی راد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ نازایی و IVF
تبریز

کد نظام پزشکی

100594
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور، ساختمان شماره 10، طبقه 4

تلفن:04135537255

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سارا سلیمانی راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا سلیمانی راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشون دکتر فوق العاده ماهر و خوبی هستن ، به حرف بیمار خوب گوش میدن، خوب راهنمایی میکنن و وقت میزارن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سارا سلیمانی رادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا سلیمانی راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا سلیمانی راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا سلیمانی راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا سلیمانی راد چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا سلیمانی راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا سلیمانی راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا سلیمانی راد کجا است؟
دکتر سارا سلیمانی راد 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا سلیمانی راد را ببینید.
+
آیا دکتر سارا سلیمانی راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا سلیمانی راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا سلیمانی راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا سلیمانی راد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا سلیمانی راد چه زمانی است؟
دکتر سارا سلیمانی راد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا سلیمانی راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا سلیمانی راد چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سارا سلیمانی راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا سلیمانی راد 5 از 5 است.

درباره دکتر سارا سلیمانی راددکتر سارا سلیمانی راد dr sara soleimanirad از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تبریز هستند. مطب دکتر سارا سلیمانی راد در تبریز، خیابان 17 شهریور، ساختمان شماره 10، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا سلیمانی راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135537255 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا سلیمانی راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا سلیمانی راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا سلیمانی راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا سلیمانی راد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا سلیمانی راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.