دکتر حمید شهبازی

دکتر حمید شهبازی

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

75103
%88
پیشنهاد(از 8 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب خیابان 17شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کاینیک فرهنگیان، ساختمان صفا، طبقه 3

تلفن:04135541865

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمید شهبازی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمید شهبازی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 8 کاربر)

%88
7 کاربر از 8 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

ناصر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب نبودند.

منیژه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

حسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک واقعا خوب ،خوش برخورد ،عالی،توصیه میکنم.

پریناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی خیای دکتر خوبی

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک خوب وباشخصیتی هست همچنین کارش عالیه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمید شهبازیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمید شهبازی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمید شهبازی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمید شهبازی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمید شهبازی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمید شهبازی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید شهبازی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمید شهبازی کجا است؟
دکتر حمید شهبازی 1 مطب در مطب خیابان 17شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمید شهبازی را ببینید.
+
آیا دکتر حمید شهبازی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمید شهبازی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمید شهبازی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمید شهبازی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمید شهبازی چه زمانی است؟
دکتر حمید شهبازی از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمید شهبازی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمید شهبازی چقدر است؟
تا کنون 8 نفر به دکتر حمید شهبازی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمید شهبازی 5 از 5 است.

درباره دکتر حمید شهبازیدکتر حمید شهبازی dr hamid shahbazi از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر حمید شهبازی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کاینیک فرهنگیان، ساختمان صفا، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمید شهبازی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135541865 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمید شهبازی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمید شهبازی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمید شهبازی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمید شهبازی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمید شهبازی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.