اکرم جهانمرد آرانی

اکرم جهانمرد آرانی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

717/2697/1111

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین، پلاک 53، ساختمان پزشکان آمیتیس، طبقه 2، واحد 8

تلفن:02177714042

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران اکرم جهانمرد آرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از اکرم جهانمرد آرانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت اکرم جهانمرد آرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اکرم جهانمرد آرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد اکرم جهانمرد آرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت اکرم جهانمرد آرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت اکرم جهانمرد آرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل اکرم جهانمرد آرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب اکرم جهانمرد آرانی کجا است؟
دکتر اکرم جهانمرد آرانی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل اکرم جهانمرد آرانی را ببینید.
+
آیا اکرم جهانمرد آرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اکرم جهانمرد آرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
اکرم جهانمرد آرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اکرم جهانمرد آرانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد اکرم جهانمرد آرانی چه زمانی است؟
دکتر اکرم جهانمرد آرانی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل اکرم جهانمرد آرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از اکرم جهانمرد آرانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به اکرم جهانمرد آرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی اکرم جهانمرد آرانی 0 از 5 است.

درباره اکرم جهانمرد آرانیدکتر اکرم جهانمرد آرانی akram jahanmard arani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب اکرم جهانمرد آرانی در تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین، پلاک 53، ساختمان پزشکان آمیتیس، طبقه 2، واحد 8 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب اکرم جهانمرد آرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177714042 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام اکرم جهانمرد آرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی اکرم جهانمرد آرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط اکرم جهانمرد آرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از اکرم جهانمرد آرانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد اکرم جهانمرد آرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.