دکتر سیمیندخت مشار

دکتر سیمیندخت مشار

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق
تهران

کد نظام پزشکی

28094

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین، پلاک 53، واحد 13

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سیمیندخت مشار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب تهرانپارس
دکتر سیمیندخت مشار
دکتر سیمیندخت مشار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سیمیندخت مشار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیمیندخت مشار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سیمیندخت مشار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سیمیندخت مشار چقدر است؟
هزینه ویزیت سیمیندخت مشار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمیندخت مشار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سیمیندخت مشار کجا است؟
دکترسیمیندخت مشار مطب تهرانپارس مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سیمیندخت مشار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سیمیندخت مشار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیمیندخت مشار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سیمیندخت مشار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیمیندخت مشار متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سیمیندخت مشار چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سیمیندخت مشار تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سیمیندخت مشار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سیمیندخت مشار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سیمیندخت مشار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سیمیندخت مشار 0 از 5 است.

درباره دکتر سیمیندخت مشاردکترسیمیندخت مشار dr simindokht moshar از دکترهای متخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر سیمیندخت مشار در تهران، فلکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، بین عادل و زرین، پلاک 53، واحد 13 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سیمیندخت مشار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0217786693-02177864743 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سیمیندخت مشار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سیمیندخت مشار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سیمیندخت مشار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سیمیندخت مشار متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سیمیندخت مشار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.