دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر طاهره بینایی

دکتر طاهره بینایی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

1108

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 184 غربی، ساختمان پزشکان طبقه 2

تلفن:02177868420

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر طاهره بینایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر طاهره بینایی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 184 غربی، ساختمان پزشکان طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر طاهره بینایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر طاهره بینایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر طاهره بینایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر طاهره بینایی چقدر است؟
هزینه ویزیت طاهره بینایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره بینایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر طاهره بینایی کجا است؟
دکتر طاهره بینایی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر طاهره بینایی را ببینید.
+
آیا دکتر طاهره بینایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره بینایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر طاهره بینایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر طاهره بینایی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر طاهره بینایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر طاهره بینایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر طاهره بینایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر طاهره بینایی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر طاهره بینایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر طاهره بینایی 0 از 5 است.
درباره دکتر طاهره بینایی


دکتر طاهره بینایی dr tahereh binaei از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر طاهره بینایی در تهران، بین فلکه دوم و سوم، نبش خیابان 184 غربی، ساختمان پزشکان طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر طاهره بینایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177868420 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر طاهره بینایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر طاهره بینایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر طاهره بینایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر طاهره بینایی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر طاهره بینایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.