دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
سیده مطهره موسوی مهر

سیده مطهره موسوی مهر

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-2640

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران، تهرانپارس،بین فلکه دوم و سوم، کوچه 186 غربی (لرستانی)، پلاک 2، طبقه اول، واحد 4

تلفن:02177711600

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سیده مطهره موسوی مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سیده مطهره موسوی مهر
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران، تهرانپارس،بین فلکه دوم و سوم، کوچه 186 غربی (لرستانی)، پلاک 2، طبقه اول، واحد 4


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سیده مطهره موسوی مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سیده مطهره موسوی مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سیده مطهره موسوی مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سیده مطهره موسوی مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت سیده مطهره موسوی مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سیده مطهره موسوی مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سیده مطهره موسوی مهر کجا است؟
دکتر سیده مطهره موسوی مهر 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سیده مطهره موسوی مهر را ببینید.
+
آیا سیده مطهره موسوی مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سیده مطهره موسوی مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سیده مطهره موسوی مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سیده مطهره موسوی مهر متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سیده مطهره موسوی مهر چه زمانی است؟
دکتر سیده مطهره موسوی مهر از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سیده مطهره موسوی مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سیده مطهره موسوی مهر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سیده مطهره موسوی مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی سیده مطهره موسوی مهر 0 از 5 است.
درباره سیده مطهره موسوی مهر


دکتر سیده مطهره موسوی مهر seyyedeh motahareh mosavimehr از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب سیده مطهره موسوی مهر در تهران، تهرانپارس،بین فلکه دوم و سوم، کوچه 186 غربی (لرستانی)، پلاک 2، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سیده مطهره موسوی مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177711600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سیده مطهره موسوی مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سیده مطهره موسوی مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سیده مطهره موسوی مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سیده مطهره موسوی مهر متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سیده مطهره موسوی مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.