دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
زهرا خلیلی

زهرا خلیلی

کارشناس گفتاردرمانی

تهران

کد نظام پزشکی

گ-2478

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

اطلاعات مطب تهرانپارس

آدرس:

تهران،تهرانپاس، بالاتر از فلکه سوم، بین 206 و 208 شرقی، جنب نارسیس مال، پلاک 385

تلفن:02177056624

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران زهرا خلیلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از زهرا خلیلی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب تهرانپارس
تهران - تهران،تهرانپاس، بالاتر از فلکه سوم، بین 206 و 208 شرقی، جنب نارسیس مال، پلاک 385


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت زهرا خلیلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا خلیلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد زهرا خلیلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت زهرا خلیلی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا خلیلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل زهرا خلیلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب زهرا خلیلی کجا است؟
دکتر زهرا خلیلی 1 مطب در مطب تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل زهرا خلیلی را ببینید.
+
آیا زهرا خلیلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا خلیلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
زهرا خلیلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا خلیلی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد زهرا خلیلی چه زمانی است؟
دکتر زهرا خلیلی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل زهرا خلیلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از زهرا خلیلی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به زهرا خلیلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی زهرا خلیلی 0 از 5 است.
درباره زهرا خلیلی


دکتر زهرا خلیلی zahra khalili از دکترهای متخصص گفتاردرمانی تهران هستند. مطب زهرا خلیلی در تهران،تهرانپاس، بالاتر از فلکه سوم، بین 206 و 208 شرقی، جنب نارسیس مال، پلاک 385 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب زهرا خلیلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177056624 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام زهرا خلیلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی زهرا خلیلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط زهرا خلیلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از زهرا خلیلی متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد زهرا خلیلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.