دکتر اسد بهکام راد

دکتر اسد بهکام راد

تخصص ارتوپدی

تبریز

کد نظام پزشکی

15206
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و متخصص ارتوپدی، شکسته بند، فلج اطفال، روماتیسم مفصلی، آرتروسکوپی زانو، دیسک کمر، تعویض مفصل

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب چهارراه باغشمال

آدرس:

تبریز، چهارراه باغشمال، اول خیابان 17 شهریور، جنب ساختمان شماره 10

تلفن:04135565400

بیمه‌های طرف قرارداد

 • ارتش
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اسد بهکام راد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اسد بهکام راد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام خدا دکتر اسدبهکام را در هیچ وقت خسته نکنه خدا کمکشون باشه.

فرزاد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خدا ازشون راضی باشه و بهشون طول عمر بده بهشون واقعا نعمت بزرگی برای منطقه آذربایجان هستن.

غلامرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بی نقصی است

علیسان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا دکتر آگاهی هستن عاشق برخوردشونم

ساناز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوب بود دکتر فوق العاده هست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اسد بهکام راد


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسد بهکام راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسد بهکام راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسد بهکام راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسد بهکام راد چقدر است؟
هزینه ویزیت اسد بهکام راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسد بهکام راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسد بهکام راد کجا است؟
دکتر اسد بهکام راد 1 مطب در مطب چهارراه باغشمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اسد بهکام راد را ببینید.
+
آیا دکتر اسد بهکام راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسد بهکام راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسد بهکام راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسد بهکام راد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسد بهکام راد چه زمانی است؟
دکتر اسد بهکام راد از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسد بهکام راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسد بهکام راد چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر اسد بهکام راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسد بهکام راد 5 از 5 است.

درباره دکتر اسد بهکام راددکتر اسد بهکام راد dr asad behkamrad از دکترهای متخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر اسد بهکام راد در تبریز، چهارراه باغشمال، اول خیابان 17 شهریور، جنب ساختمان شماره 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسد بهکام راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135565400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسد بهکام راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسد بهکام راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسد بهکام راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسد بهکام راد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسد بهکام راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.