دکتر اسد بهکام راد

دکتر اسد بهکام راد

تخصص ارتوپدی

تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص ارتوپدی، شکسته بند، فلج اطفال، روماتیسم مفصلی، آرتروسکوپی زانو، دیسک کمر، تعویض مفصل

کد نظام پزشکی

۱۵۲۰۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب چهارراه باغشمال

آدرس:

تبریز، چهارراه باغشمال، اول خیابان 17 شهریور، جنب ساختمان شماره 10

بیمه های طرف قرارداد

 • ارتش
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر اسد بهکام راد بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه باغشمال
ملاحظات

بیمار گرامی ، ممکن است زمان انتظار شما در مطب طولانی باشد خواهشمندیم صبور باشید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر اسد بهکام راد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۵۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر اسد بهکام راد
دکتر اسد بهکام راد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اسد بهکام راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اسد بهکام راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اسد بهکام راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اسد بهکام راد چقدر است؟
هزینه ویزیت اسد بهکام راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اسد بهکام راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اسد بهکام راد کجا است؟
دکتر اسد بهکام راد 1 مطب در مطب چهارراه باغشمال دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اسد بهکام راد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اسد بهکام راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اسد بهکام راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اسد بهکام راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اسد بهکام راد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اسد بهکام راد چه زمانی است؟
دکتر اسد بهکام راد از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اسد بهکام راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اسد بهکام راد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر اسد بهکام راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اسد بهکام راد 5 از 5 است.

درباره دکتر اسد بهکام راد

دکتر اسد بهکام راد dr asad behkamrad از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تبریز هستند. مطب دکتر اسد بهکام راد در تبریز، چهارراه باغشمال، اول خیابان 17 شهریور، جنب ساختمان شماره 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اسد بهکام راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135565400 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اسد بهکام راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اسد بهکام راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اسد بهکام راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اسد بهکام راد تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اسد بهکام راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.