دکتر نفیسه مهدوی

دکتر نفیسه مهدوی

دکترای روانشناسی

تبریز

کد نظام پزشکی

4501

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان شریف، طبقه 3

تلفن:04135425610

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • ایرانیان
  • کارمندان دولت
  • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نفیسه مهدوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان پاستور
دکتر نفیسه مهدوی
دکتر نفیسه مهدوی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نفیسه مهدوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نفیسه مهدوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نفیسه مهدوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نفیسه مهدوی چقدر است؟
هزینه ویزیت نفیسه مهدوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه مهدوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نفیسه مهدوی کجا است؟
دکترنفیسه مهدوی مطب خیابان پاستور مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نفیسه مهدوی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نفیسه مهدوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه مهدوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نفیسه مهدوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نفیسه مهدوی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نفیسه مهدوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نفیسه مهدوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نفیسه مهدوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نفیسه مهدوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نفیسه مهدوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نفیسه مهدوی 0 از 5 است.

درباره دکتر نفیسه مهدویدکترنفیسه مهدوی dr nafiseh mahdavi از دکترهای متخصص روانشناسی تبریز هستند. مطب دکتر نفیسه مهدوی در تبریز، خیابان پاستور جدید، ساختمان شریف، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نفیسه مهدوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135425610 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نفیسه مهدوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نفیسه مهدوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نفیسه مهدوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نفیسه مهدوی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نفیسه مهدوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.