دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام

دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

96053

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پاستور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، ما بین طالقانی و حاج جبار نایب، ساختمان پارسا،طبقه دوم

تلفن:04135432897

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان پاستور جدید
تبریز - تبریز، خیابان پاستور جدید، ما بین طالقانی و حاج جبار نایب، ساختمان پارسا،طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام چقدر است؟
هزینه ویزیت فهیمه فرجی پور آذرفام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام کجا است؟
دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام 1 مطب در مطب خیابان پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام را ببینید.
+
آیا دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام چه زمانی است؟
دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام 0 از 5 است.
درباره دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام


دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام dr fahime farajipoor azar fam از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام در تبریز، خیابان پاستور جدید، ما بین طالقانی و حاج جبار نایب، ساختمان پارسا،طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135432897 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فهیمه فرجی پور آذرفام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.