دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی

دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی

تخصص چشم پزشکی

فوشیپ جراحی شبکیه و لیزر
تبریز

کد نظام پزشکی

116176
%100
پیشنهاد(از 21 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، پایین تر از تقاطع طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 2

تلفن:04135530543

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • ارتش
 • روستاییان
 • کارمندان دولت
 • سایر اقشار
 • سلامت
 • ایرانیان
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 21 کاربر)

%100
21 کاربر از 21 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  4 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر

نظرات

جمشیدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یکی از بهترین و با اخلاق ترین دکترها

نقی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه ای هستن

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

آقای دکتر از هر نظر عالی اند

مصطفی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خیلی خیلی خیلی دکتر خوبی هستن

ابراهیم خلیل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند. من راضی هستم.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدحسین جبارپور بنیادیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین جبارپور بنیادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی کجا است؟
دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی 1 مطب در مطب خیابان پاستور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین جبارپور بنیادیدکتر محمدحسین جبارپور بنیادی dr mohammad hosein jabarpor bonyadi از دکترهای متخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی در تبریز، خیابان پاستور جدید، پایین تر از تقاطع طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135530543 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین جبارپور بنیادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.