دکتر رامبد صبوری حامد

دکتر رامبد صبوری حامد

تخصص چشم پزشکی

تبریز

کد نظام پزشکی

52384
%67
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب کمربند میانی

آدرس:

تبریز، کمربند میانی، جنب پل پیش قدم، ساختمان سلامت، طبقه 4

تلفن:04133259418

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رامبد صبوری حامد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رامبد صبوری حامد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%67
2 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اکبر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

قبلا راضی بودم چهارسال پیش عمل کرده بودم،الان رضایتم کمتر از قبل شده.

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا خیلی پزشک با تخصص فهمیده خوش برخورد متین انسان کامل و با محبت هستن کاملا معاینه و با دقت بررسی میکنن انسان بزرگواری هستن خدا حفظشان کند

محیا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی ، خوش برخورد،باحوصله

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر رامبد صبوری حامد
نوبت مطب کمربند میانی
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، کمربند میانی، جنب پل پیش قدم، ساختمان سلامت، طبقه 4
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 23 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رامبد صبوری حامد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رامبد صبوری حامد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رامبد صبوری حامد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رامبد صبوری حامد چقدر است؟
هزینه ویزیت رامبد صبوری حامد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رامبد صبوری حامد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رامبد صبوری حامد کجا است؟
دکتر رامبد صبوری حامد 1 مطب در مطب کمربند میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رامبد صبوری حامد را ببینید.
+
آیا دکتر رامبد صبوری حامد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رامبد صبوری حامد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رامبد صبوری حامد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رامبد صبوری حامد متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رامبد صبوری حامد چه زمانی است؟
دکتر رامبد صبوری حامد از روز سه‌شنبه 23 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رامبد صبوری حامد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رامبد صبوری حامد چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر رامبد صبوری حامد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رامبد صبوری حامد 4 از 5 است.

درباره دکتر رامبد صبوری حامددکتر رامبد صبوری حامد dr rambod saboori hamed از دکترهای متخصص چشم پزشکی تبریز هستند. مطب دکتر رامبد صبوری حامد در تبریز، کمربند میانی، جنب پل پیش قدم، ساختمان سلامت، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رامبد صبوری حامد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04133259418 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رامبد صبوری حامد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رامبد صبوری حامد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رامبد صبوری حامد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رامبد صبوری حامد متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رامبد صبوری حامد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.