دکتر امیر شهرام بیگ زاده

دکتر امیر شهرام بیگ زاده

تخصص قلب و عروق

فلوشیپ آنژیوپلاستی و والوپلاستی
تبریز

کد نظام پزشکی

100493
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای بورد تخصصی قلب و عروق

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

اکو، تست ورزش، نوار قلبی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان پاستور

آدرس:

تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین آخر شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 4

تلفن:04135571736

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایرانیان
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیر شهرام بیگ زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیر شهرام بیگ زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

پروانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

اخلاق حرفه ای و تشخیص و برخورد همه عالی

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکترخوش اخلاق وخوبی هستند.

شکرعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

متعهد و کار بلد میباشند.

عیسی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

من راضی بودم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیر شهرام بیگ زادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیر شهرام بیگ زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیر شهرام بیگ زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیر شهرام بیگ زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیر شهرام بیگ زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امیر شهرام بیگ زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر شهرام بیگ زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیر شهرام بیگ زاده کجا است؟
دکتر امیر شهرام بیگ زاده 1 مطب در مطب خیابان پاستور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیر شهرام بیگ زاده را ببینید.
+
آیا دکتر امیر شهرام بیگ زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیر شهرام بیگ زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیر شهرام بیگ زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیر شهرام بیگ زاده متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیر شهرام بیگ زاده چه زمانی است؟
دکتر امیر شهرام بیگ زاده از روز شنبه 8 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیر شهرام بیگ زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیر شهرام بیگ زاده چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر امیر شهرام بیگ زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیر شهرام بیگ زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر امیر شهرام بیگ زادهدکتر امیر شهرام بیگ زاده dr amir shahram beigzadeh از دکترهای متخصص قلب و عروق تبریز هستند. مطب دکتر امیر شهرام بیگ زاده در تبریز، خیابان پاستور جدید، مابین آخر شریعتی و طالقانی، ساختمان حکیم، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیر شهرام بیگ زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135571736 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیر شهرام بیگ زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیر شهرام بیگ زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیر شهرام بیگ زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیر شهرام بیگ زاده متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیر شهرام بیگ زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.