دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر امیرهومن مجلسی

دکتر امیرهومن مجلسی

تخصص کودکان و نوزادان

تبریز

کد نظام پزشکی

69326
%100
پیشنهاد(از 26 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان پزشکان صفا، واحد 109

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امیرهومن مجلسی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امیرهومن مجلسی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 26 کاربر)

%100
26 کاربر از 26 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  17 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

امین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر مجلسی پزشکی حاذق و با اخلاق هستند و نعمتی بزرگ برای شهرمان. هر بار پسرم را میبرم با روی خوش و رفتاری فوق العاده خوب با بچه ها رفتار میکنند و بسیار دقیق در معاینه و تعیین دارو هستند انشاءالله همیشه سلامت باشند.

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا دکتر خوبین خیلی وقت میزارن به حرفای مادر کامل گوش میدن و اینکه داروی بیخود تجویز نمیکنند.

قادر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مجلسی نعمتی هستن در آذربایجان

علیسان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

جناب دکتر مجلسی در وهله اول پزشکی با اخلاق و باتجربه هستن با اینکه دیسک شدید کمر داشتن ولی باز هم با مهربانی دختر منو معاینه کردن و از وقتی اومدیم خونه دخترم ۱۸۰ درجه فرق کرده

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امیرهومن مجلسی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان پزشکان صفا، واحد 109


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امیرهومن مجلسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امیرهومن مجلسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امیرهومن مجلسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امیرهومن مجلسی چقدر است؟
هزینه ویزیت امیرهومن مجلسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرهومن مجلسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امیرهومن مجلسی کجا است؟
دکتر امیرهومن مجلسی 1 مطب در خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امیرهومن مجلسی را ببینید.
+
آیا دکتر امیرهومن مجلسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امیرهومن مجلسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امیرهومن مجلسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امیرهومن مجلسی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امیرهومن مجلسی چه زمانی است؟
دکتر امیرهومن مجلسی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امیرهومن مجلسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امیرهومن مجلسی چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر امیرهومن مجلسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امیرهومن مجلسی 5 از 5 است.
درباره دکتر امیرهومن مجلسی


دکتر امیرهومن مجلسی dr amir homan majlesi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تبریز هستند. مطب دکتر امیرهومن مجلسی در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، جنب کلینیک فرهنگیان، ساختمان پزشکان صفا، واحد 109 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امیرهومن مجلسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09143821102-04135579335 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امیرهومن مجلسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امیرهومن مجلسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امیرهومن مجلسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امیرهومن مجلسی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امیرهومن مجلسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.