%98
پیشنهاد(از 38 کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص بیماری های چشم

فلوشیپ فوق تخصصی پیوند قرنیه

لیزیک و بیماری های سطحی چشم

جراحی آب مروارید، آب سیاه، مجاری اشکی

قوز قرنیه، کاشت لنزهای داخل چشمی

کد نظام پزشکی

102195

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی
 • فلوشیپ قرنیه و خارج چشمی

اطلاعات مطب بلوار فردوسی

آدرس:

کرمان، چهارراه طهماسآباد بولوار فردوسی ساختمان پزشکان فردوسی طبقه 2

تلفن:09396666282

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید شمس را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید شمس بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%98
37 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار فردوسی
ملاحظات

بیماران محترم زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر مجید شمس
دکتر مجید شمس

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید شمس را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید شمس نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید شمس در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید شمس چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید شمس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید شمس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید شمس کجا است؟
دکترمجید شمس مطب بلوار فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید شمس، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید شمس امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید شمس در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید شمس در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید شمس متخصص چشم پزشکی و قرنیه و خارج چشمی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید شمس چه زمانی است؟
دکتر مجید شمس از روز سه شنبه 22 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید شمس در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید شمس چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر مجید شمس رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید شمس 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید شمسدکترمجید شمس dr majid shams از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر مجید شمس در کرمان، چهارراه طهماسآباد بولوار فردوسی ساختمان پزشکان فردوسی طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید شمس می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09396666282 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید شمس و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید شمس هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید شمس فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید شمس متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید شمس مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.